K9002-1
New product
GASKET SEAL WITH SLOTS 60x50mm MOOS CAOUTCHOUC NATURAL
VACUUM PLATE GASKET SEAL FOR CONCRETE AND PIPE APPLICATION.
DENSITY 350kg/m3 +/-50
MASS ABOUT 1,5 KG PER METRE
SALE PER 25 ml
| Category | Molded |
| Material | Natural Rubber |
| Application | Concrete |
| Density | 450 (+/-50) |
| Height | 60 mm |
| Width | 60 mm |
| Weight per m | 1.7 kg |
| Packaging | Sale per 25ml |
| Color | Black |
| Subcategory | With slot |